Vojvodina zaustavljena u Beču

Izvor: NaDlanu.com, 10.Avg.2012, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina zaustavljena u Beču

U revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope Vojvodina je u Beču poražena od bečkog Rapida rezultatom 2:0.

Kao i u Novom Sadu, nadoknada izgubljenog vremena na kraju utakmice je donela dva gola, ovoga puta u mreži Novosađana. U devedeset prvom minutu poljski sudija je prestrogo dosudio penal posle jednog duela u kaznenom prostoru Vojvodine. Alar je iskoristio poklon sudije i Rapid je poveo sa 1:0. Nakon primljenog gola, svi igrači Vojvodine su krenuli u napad, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << ali je u završnici Rapid bio spretniji i u 98. minutu je Bojd postavio konačnih 2:0. Vojvodina je od 84. minuta igrala sa igračem manje pošto je isključen Pavlović zbog grubog starta na sredini terena. Pre toga sudija je za prekršaj sa leđa i bez lopte, na istom mestu upravo nad Pavlovićem, propustio da isključi Bojda. Rapid: Kenigshofer, Zonlajtner, Kacer, Žerson, Hajkinen, Hofman, Drazan, Prager, Bojd, Trimel, Burgštaler. Vojvodina: Supić, Poletanović, Vulićević, Đurić, Trajković, Pavlović, Grin, Moreira, Stevanović, Ađuru, Oumaru.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.