Izvor: RTS, 26.Feb.2021, 20:04

Vojvodina sa “kreča“ do sva tri boda protiv Napretka

Fudbaleri Vojvodine savladali su Napredak sa 1:0 u meču 24. kola Linglong Superlige Srbije.
Fudbaleri Vojvodine zabeležili su nova tri boda, i tako održali korak za crno-belima sa kojima se sastaju u derbiju narednog kola. Napredak je na 17. poziciji i predstoji mu grčevita borba za opstanak.

Posle, ne baš zanimljivog, prvog poluvremena u kome nisu stvorene izglednije prilike pred oba gola, drugi deo meča je bio dosta sadržajniji.
Jedini >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pogodak na meču postignut je u 53. minutu, siguran sa bele tačke bio je Nemanja Čović. Predhodno je u kaznenom prostoru oboren Bjeković i sudija je pokazao na belu tačku.
Tek nakon postignutog gola Vojvodina je zaigrla mnogo tečnije stvorila je nekoliko stopostotnih prilika, ali su one otišle u nepovrat.
Treba istaći i šansu Napretka za izjednačenje, ali je Bralić uspeo da spasi svoj gol i izbaci loptu sa same gol-linije.
Naredno kolo donosi jedan on velikih derbija naše lige Vojvodina gostuje u Humskoj zahuktalom Partizanu, koji duže vreme ne zna za poraz.