Vojvodina prekinula seriju Čuke i donela Zvezdi titulu

Izvor: Beta, 03.Maj.2016, 19:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima posle preokreta Čukarički s 2:1 u 35. kolu Super lige Srbije, prekinuli seriju domaćina posle sedam uzastopnih pobeda i doneli titulu Crvenoj zvezdi.Čukarički posle današnjeg poraza zauzima drugo mesto sa 36 bodova, dok je Vojvodina četvrta sa 30. Zvezda ima devet bodova više i meč manje od "brdjana" tri kola pre kraja, ali ima više osvojenih bodova u prvom delu sezone.Čukarički je poveo golom Saše Jovanovića u 22. minutu, da bi trijumf Vojvodini na Banovom brdu doneli Nemanja Miletić pogotkom u 66. minutu i Nemanja Trujić u 83.Obe ekipe igrale su veoma otvoreno ...