Izvor: Sportske.net, 27.Nov.2018, 10:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvodina ima novog trenera!
Novosađani brzo pronašli rešenje posle odlaska Dragana Okuke.
Vojvodina ni ove sezone nije u vrhu superligaške tabele, ponovo je tek na osmoj poziciji, a posle najnovijeg remija sa Zemunom na ''Karađorđu'' (0:0), dosadašnji šef struke Dragan Okuka odlučio je da se povuče sa te pozicije.
Odmah zatim, u medijima se pojavila ''bombastična'' informacija da bi Nenad Lalatović mogao da se vrati na klupu ''Lala'', iako sa niškim Radničkim ove sezone beleži >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << isttorijske rezultate.
On je te priče odmah žustro demantovao, a Novosađani su odlučili da za novog šefa struke postave Radovana Krivokapića, nekadašnjeg fudbalera Vojvodine, a dojučerašnjeg pomoćnika Dragana Okuke u sreučnom štabu.
''U dogovoru sa klupskim rukovodstvom, kao i sa samim Okukom koji me je svesrdno podržao, odlučio sam da preuzmem odgovornost. Situacija je složena i potrebno je što je moguće pre da se vratimo u ravnotežu.
Pošto poznajem ekipu, verujem da ću sa saradnicima uspeti da nađem izlaz i ispunim ono što klupski čelnici i navijači očekuju'', izjavio je Krivokapić, a prenosi ''Žurnal''.
Ostaje samo dilema da li je Krivokapić privremeno rešenje, odnosno da li će Vojvodina na zimu ponovo tragati za novim trenerom.
Screenshot/YouTube/FK Vojvodina









