Izvor: B92, 11.Dec.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvodina deklasirala Široki
Košarkaši Vojvodine deklasirali su u SPENS-u Široki rezultatom 81:56 (20:12, 18:16, 24:11, 19:17), u 11. kolu Goodyear lige.
Novosađani su prikazali još jednu veoma dobru partiju i lako savladali ekipu iz Hercegovine, koja se nijednog trenutka nije ozbiljnije oduprla.
Još jednom je timska igra bila ključ pobede Vojvodine, sa pet igrača u dve cifre. Vanja Plisnić postigao je 20 poena, uz sedam skokova.
Odlični su bili i Bošnjak (14), Šćekić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << (12), Kojadinović (10) i Pavić (10+8s).
U ekipi Širokog, za koju nije nastupao Josip Sesar, Zadravec je postigao 19, a Vranković 12 poena.
Široki je relativno držao priključak do 27. minuta (48:39), ali je Vojvodina u sledeća četiri minuta napravila seriju 16-0 i nokautirala rivala. U finišu domaći tim je u dva navrata imao i 29 poena prednosti.














