Vlasnik Palerma zbog lošeg suđenja želi da proda klub

Izvor: Blic, 11.Nov.2010, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlasnik Palerma zbog lošeg suđenja želi da proda klub

Predsednik italijanskog fudbalskog prvoligaša Palerma Mauricio Zamparini saopštio je da će prodati taj klub zbog, kako tvrdi, loših sudijskih odluka koje su uticale da njegova ekipa izgubi u prvenstvu od Milana sa 3:1.

U saopštenju objavljenom na sajtu Palerma Zamparini je naveo da je naložio svojim saradnicima da što pre pronađu banku ili konsultantsku kuću koja bi "pripremila teren" za prodaju kluba.

Zamparini je naveo da se "oseća poraženim zbog urušene >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sportske kulture u kojima preovlađuju ekonomska i medijska moć, a dominiraju tri ili četiri kluba".

Vlasnik Palerma rekao je i "da se nada da će klub otići u ruke mladim snagama, koje imaju dovoljno entuzijazma i snage da promene postojeće stanje stvari".

Palermo je u sredu izgubio od Milana sa 3:1, a prema mišljenju domaćina oštećen je za dva nedosuđena penala, dok je sudija svirao sporni jedanaesterac za roso-nere.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.