Vlašić doneo tri boda Torinu VIDEO

Izvor: B92, 06.Nov.2023, 23:53

Fudbaleri Torina savladali su Sasuolo sa 2:1 (1:1) u susretu 11. kola Serije A.

Bio je to četvrti trijumf "bikova" i druga u poslednjih osam mečeva u Seriji A.

S druge strane, Sasuolo je nastavio lošu seriju, bez pobede su u poslednjih šest mečeva u svim takmičenjima.

Torino je poveo u petom minutu a strelac je bio Antonio Sanabrija.

Nije prošlo mnogo vremena kada su gosti izjednačili.

Kristijan Torstved je uputio snažan udarac >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pod prečku sa 15 metara i izjednačio na 1:1.

Uspeo je Torino u nastavku da stigne do sva tri boda.

Igrao se 68. minutu, kada je posle greške odbrane Sasuola, lopta došla do Nikole Vlašića koji je oštrim udarcem sa ivice peterca zatresao mrežu.

Sanabrija je u 81. minutu propustio još jednu priliku, pa je rezultat do kraja ostao nepromenjen.