Vlahović na asistenciju Kostića doneo Juventusu tri boda

Izvor: B92, 03.Maj.2023, 19:57

Fudbaleri Juventusa pobedili su Leče sa 2:1 u utakmici 33. kola Serije A.

Stelac gola za crno-bele je bio Dušan Vlahović koji je na asistenciju Filipa Kostića pogodio mrežu gostiju u 41. minutu meča.

Pre toga je u vođstvo Juventus doveo Leandro Paredes u 15. minutu meča.

Fudbaleri Lečea su stigli do izjednačenja, preko Kesaja u 36. minutu.

A onda ja na scenu stupio Dušan Vlahović i doneo pobedu svojoj ekipi.

Fudbaleri Atalante >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pobedili su Speciju sa 3:2.

Poveli su gosti u 18. minutu golom Girasija, u 32. minutu Atalanta je izjednačila preko De Rona.

U drugom poluvremenu Atalanta je za deset minuta dala dva gola, Prvo je u 48. minutu Zapakosta doveo svoj tim u vođstvo, a u 54. minutu je Murijel povećao prednost ekipe iz Bergama.

Prednost Atalante je smanjio Burabija u 64. minutu.

U sledećem kolu Atalanta će dočekati Juventus, dok će Specija gostovati Kremonezeu.

Torino je sa 2:0 savladala Sampdoriju.

Bonđorno i Pelegrini su doneli pobedu ekipi iz Torina.

Torino će u sledećem kolu dočekati Moncu, a Sampdorija gostuje Udinezeu.

Salernitana i Fiorentina su igrali nerešeno 3:3.

Dia je upisao het trik na ovom meču, dok su za ekipu iz Firence golove postizali Gonzales, Ikone i Biragi.

U sledećem meču Salernitana će gostvati u Empoliju, a Fiorentina će gostovati Napoliju.