Vlahović? Nismo mu pomogli

Izvor: B92, 09.Apr.2023, 13:15

"Vlahović? Nismo mu pomogli"

Pomoćni trener Juventusa Marko Landuči kaže da je njegov tim bio mekan u pojedinim trenucima susreta sa Lacijom.

"Stara dama" je pala u Rimu i izgubila rezultatom 2:1, a Landuči je menjao Maksa Alegrija, koji ima grip.

Ponovo, osmu utakmicu zaredom u Seriji A, srpski napadač Dušan Vlahović nije postigao gol, a na terenu je proveo 63 minuta.

"Vlahović? Nismo mu mnogo pomogli u prvom poluvremenu. Napadačima su potrebni golovi i pošteno je reći da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mu nismo stvorili dovoljno prilika. Bili smo svi pomalo mekani u prvom poluvremenu", rekao je Landuči i dodao:

"Razgovarao sam s njim posle utakmice. Rekao mi je da smo imali dobro drugo poluvreme i da je prvo trebalo da bude bolje. Ali, to sam već znao".

Juve naredni meč igra za nedelju dana protiv Sasuola.