Vinisijus se povredio, Rodrigo promašio penal, a Belingem postao heroj Reala VIDEO

Izvor: B92, 25.Avg.2023, 23:30

Fudbaleri Real Madrida upisali su i treći trijumf u 3. kolu nove sezone LaLige.

Maksimalan učinak nastavili su da održavaju u Vigu pobedom nad Seltom rezultatom 1:0 (0:0), a jedini gol postigao je Džud Belingem.

Engleski reprezentativac je ove večeri dao četvrti gol u tri utakmice u dresu "kraljevskog kluba"; uz jednu asistenciju.

Ovaj bi mogao da bude zlata vredan kada se bude podvlačila crta, jer je poznato da se titule osvajaju upravo na ovakvim utakmicama >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i tesno izvojevanim pobedama.

Nju je doneo Belingem veoma dobrom reakcijom glavom posle kornera Tonija Krosa i prebačene lopte od strane Hoselua.

Prethodno je Real napadao i imao za čime da žali, a posebno nakon što je Rodrigo sredinom drugog poluvremena promašio jedanaesterac.

Glavobolju Karlu Ančelotiju i navijačima zadala je povreda Vinisijusa koji je već u 18. minutu napustio teren

Nešto kasnije se na povredu žalio i strelac jedinog gola, pa ćemo tek videti hoće li ova pobeda Reala biti skupa i koliko.

Real ostaje na vrhu LaLige posle tri kola sa devet bodova.

Selta, koja ove nedelje proslavlja stogodišnjicu postojanja, ostaje na samo jednom osvojenom bodu.