Izvor: B92, 20.Okt.2011, 18:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Viljas-Boaš: "Na pravom smo putu"
Menadžer Čelsija Andre Viljas-Boaš bio izjavio je posle pobede nad Genkom (5:0) u LŠ da je njegova ekipa na pravom putu.
"U ovom trenutku idemo na pravi način ka zacrtanim ciljevima. Ipak, poslednja tri meseca sezone biće najvažniji jer se tada odlučuje o trofejima. Sa sedam bodova sada idemo u Genk i ako bismo tamo slavili, bili bismo u veoma dobroj poziciji", izjavio je portugalski stručnjak.
Navijače ’Plavaca’ raduje što je Fernando Tores postigao dva >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gola i utisak je da se polako vraća u formu.
„Fernando je lako ulazio u šanse za gol, ali uvek želimo da istaknemo igru tima. Mislim da smo bili dobri kao kolektiv. Sada je fokus bio na Toresu i on je odlično odradio posao, ali zadovoljni smo time što svi naši napadači igraju fantastično".
Čelsi u nedelju gostuje Kvins park rendžersu u Premijer ligi.
Venger: "Važno za samopouzdanje"
Izvor: B92, 20.Okt.2011
Menadžer Arsenala Arsen Venger rekao je posle trijumfa nad Marseljom (1:0) da njegova ekipa polako napreduje..."Mi smo tim koji mora da se poboljšava, a izgubili smo samo jednom u poslednjih šest mečeva, što znači da smo na pravom putu. Zabeležili smo veoma važnu pobedu, i sa aspekta samopouzdanja",...










