Viljareal kiksirao protiv Malage, Osasuna ubedljiva protiv Espanjola

Izvor: Blic, 20.Feb.2011, 20:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Viljareala ponovo su neprijatno iznenadili svoje navijače nakon što su sa Malagom odigrali samo 1:1. Osasuna je lako i furiozno došla do tri boda u borbi za opstanak protiv Espanjola (4:0), dok je Almerija u 95. minutu ostala bez pobede u duelu sa Deportivom u 24. kolu Primere.

Viljareal je ušao u mini seriju od tri meča bez pobede, a nakon prvog poraza ove sezone na El Madrigalu od Levantea, usledio je još jedan neočekivani rezultat.

Iako su vodili golom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Rubena od 36. minuta, "žuta podmornica" je popustila u samom finišu i omogućila Malagi da preko Fernandeza stigne do boda.

Rasing iz Santandera je pogotkom Piniljosa u 89. minutu sa bele tačke došao do tri boda na gostovanju Hetafeu, a tragičari 24. kola definitivno su fudbaleri Almerije koji su u 95. minutu ostali bez važne pobede u borbi za opstanak protiv Deportiva - 1:1.

Pjati je početkom drugog poluvremena doveo domaćina u vođstvo da bi Aranzubija bio brži od sudije za remi. Osasuna je furiozno u Pamploni slavila sa 4:0. Dvostruki strelac bio je Nekunam, a pogocima Loloa i Sorijana u poslednjih 10 minuta postavljen je i konačni rezultat.