Viljareal doveo Ibagazu

Izvor: B92, 05.Jul.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viljareal doveo Ibagazu

Argentinski fudbaler Arijel Ibagaza karijeru će nastaviti u Viljarealu, saopštio je njegov dosadašnji klub Majorka.

Ibagaza, koji je prethodno nastupao i za madridski Atletiko, prethodno je obavestio upravu Majorke da želi da u tom klubu odigra sezonu.

"Ipak, dobio sam vrlo interesantnu ponudu koju nisam očekivao. Nadam se da će me navijači razumeti", rekao je 31-godišnji Ibagaza.

Viljareal je prošlu sezonu u španskoj Primeri završio na drugom mestu i izborio učešće u Ligi šampiona.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.