Viljareal cilja LE, neverovatan promašaj Soldada

Izvor: B92, 28.Apr.2017, 23:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viljareal cilja LE, neverovatan promašaj Soldada

Fudbaleri Viljareala pobedili su na domaćem terenu Sporting iz Hiona sa 3:1, u utakmici 35. kola španskog prvenstva i učvrstili se na petom mestu na tabeli.

Viljareal je poveo u 33. minutu preko Roberta Soldada, a zatim je dvostruki strelac bio Sedrik Bakambu, u 47. i 59. minutu. Jedini gol za Hihon postigao je Daglas Pereira u 79. minutu.

Viljareal je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 18. u prvenstvu, i sa 63 boda se učvrstio na petom mestu na tabeli koje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sledeće sezone vodi direktno u grupnu fazu Lige Evropa.

Sporting Hihon je u poslednjih sedam utakmica bez pobede, odnosno osvojio je samo tri boda, i nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mestu na tabeli, sa 24 boda.

Od pogodaka će se više pamtiti promašaj Roberta Soldada na 2:0 koji je promašio bukvalno prazan gol, pošto je odlično kontru istrčao Kristijan Bakambu, i na kraju mu dobro dodao.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

PRIMERA: Viljareal ‘gađa’ Evropu, Hihon se oprašta od elite

Izvor: HotSport.rs, 28.Apr.2017

Fudbaleri Viljareala pobedom su otvorili 35. kolo Primere, Viljareal – Sporting Hihon 3:1.. „Žutoj podmornici“ je ovo treći vezani trijumf, a do njega je tim Viljareala stigao pre svega zahvaljujući Robertu Soldadu i Bakambuu, koji je postigao dva gola u drugom delu meča.. Jedini pogodak za...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.