Izvor: MozzartSport.com, 17.Okt.2020, 23:49

Vijeto u 88. za remi, a u 89. promašio pobedu (VIDEO)

Sporting spasao bod protiv Porta
Ranjeni odlaze Zmajevi iz Lisabona, a malo je nedostajalo da im koplje skroz probije srce.
Posle poraza u prošlom kolu kod kuće od Maritima, Porto nije uspeo da se iskupi pobedom u velikom derbiju sa Sportingom u Lisabonu. A, bio je tako blizu. Samo pet minuta ga je delilo da sva tri boda odnese na Dragao – 2:2.
Mada, malo je nedostajalo da ostane bez ičega. Da bude potučen i dotučen. Lusijano Vijeto je u 88. minutu spasao Sporting, doneo mu bod, a već u sledećem napadu je propustio kolosalnu šansu da glavom donese i pobedu zeleno-belima.
Derbi je krenuo po željama Lavova. Poveli su u 9. minutu golom Nuna Santosa, koji je uhvatio sjajan...