Vignjević: Plašim se nas

Izvor: B92, 03.Dec.2011, 18:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vignjević: "Plašim se nas"

Trener Rada Nebojša Vignjević rekao je da njegovi izabranici spremni čekaju duel sa Crvenom zvezdom, ali da se nadaju iznenađenju.

Taj meč, u okviru 14. kola Jelen Superlige, na programu je u nedelju od 13 časova na stadionu Obilića na Vračaru.

Obe ekipe u velikim problemima dočekuju tu utakmicu, situacija među crveno-belima je svima poznata, dok ekipa sa Banjice za tri boda ne zna još od 2. oktobra.

Ne plaše me ni ranjeni crveno-beli, ni skor >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u proteklim mečevima, ni pozicija na tabeli. I ovoga puta bojim se kako će odigrati moja ekipa. U proteklim mečevima moji igrači bili su generator problema i loših rezultata. Ime rivala nije ni bitno. Ako odigramo dobro, možemo svakog da pobedimo", istakao je Vignjević.

Vignjević je istakao da je prethodni meč, odigran u Čačku protiv Borca, završen bez golova, bio korak napred.

Video sam nove igrače, debitanti u najboljem timu potvrdili su da mogu i na njih da se oslonim. Mogli smo i da izgubimo, ali ovoga puta igru stavljam u prvi plan", naglasio je strateg Rada, „Ne brine me sadašnje mesto na tabeli. Rad vredi mnogo više od desetog mesta. Kad rešimo probleme, eto nas među najboljima, gde nam je i mesto".

Navijači Rada već su najavili bojkot meča sa Zvezdom, a posebnu opasnost po njegovo održavanje je to što je teren u subotu prekriven srčom i slomljenim staklom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.