Vidić: Brinuo sam se na početku

Izvor: B92, 29.Okt.2008, 09:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidić: "Brinuo sam se na početku"

Štoper Mančester junajteda Nemanja Vidić priznao je da se posle nešto slabijeg starta plašio za učinak kluba u sezoni.

"Na početku prvenstva, u prvih nekoliko utakmica, nismo igrali onako kako treba. Kada se to dogodi, odmah se brinete i razmišljate u stilu: 'Ako izgubimo još jedan meč, možda ostanemo bez titule'", izjavio je srpski fudblaer. Junajted je posle četiri runde imao samo pet bodova, ali je od remija sa Čelsijem slavio na šest od sedam mečeva primivši >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << samo dva gola.

Vidić je potom detaljnije opisao svoje tadašnje stanje.

„Osećam se kao da mi nešto smeta u mislima, ogroman pritisak bio je na nama. Neprestano se brineš šta ćeš uraditi na utakmici, da li će nešto krenuti loše itd.".

Ipak, posle pobedničkog niza situacija se popravila.

„Vratili smo samopouzdanje kada smo zaređali sa trijumfima i to nam mnogo znači. Kada se pobeđuje i daje se mnogo golova, normalno je da više verujemo u sebe. Ponovo delujemo kao tim, kompaktno i u formi", rekao je 27-godišnji Vidić.

Mančester junajted je trenutno šesti na tabeli Premijer lige sa 15 bodova i utakmicom manje. ’Crveni đavoli’ u sredu od 21 čas dočekuje Vest Hem na Old trafordu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.