Vest Hem pregazio Sautempton

Izvor: B92, 04.Maj.2019, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vest Hema ubedljivo su slavili nad ekipom Sautemptona rezultatom 3:0 i to na svom stadionu u 37. kolu engleske Premier lige.

Već od samog starta se videlo da su "Čekićari" kvalitetniji protivnik i da su motivisaniji izašli na teren, pa su jako rano stigli i do vođstva, pošto je Marko Arnautović postigao pogodak izvan šesnaesterca.

Ovim rezultatom je prvo poluvreme i okončano, a već sredinom drugih 45 minuta isti igrač je zatresao mrežu i udvostručio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pednost Vest Hema, da bi konačan rezultat postavio Frederiks samo tri minuta nakon gola koji je postigao Arnautović.

Fudbaleri Vulverhemptona su minimalnim rezultatom slavili nad ekipom Fulama koja je već ispala iz elitnog ranga. Vukove je do pobede vodio Dendoker, koji je u 75. minutu postigao jedini pogodak na utakmici.