Izvor: Politika, 18.Jun.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vesnić ponovo ispred Kulundžića

Drugu trku otvorenog šampionata Srbije na kružnim stazama u organizaciji Ask EKO rejsing tima, krasila su viteška nadmetanja u svih šest klasa pred više od 5.000 gledalaca u Batajnici.

Na startnu ravninu izašli su takmičari divizije četiri, koju čine klase SP (super prodakšn) i ST (super turizmo). Na identičnoj razdaljini svih 15 krugova vozili su Mikica Vesnić branilac titule u ST klasi i Andrej Kulundžić glavni konkurent za titulu. Bez ijedne greške letele su pistom opel >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << vektra i honda akord u rukama internacionalaca, na kraju prvi Vesnić, za njim Kulundžić.

– Identična vožnja svih 15 krugova. Presudio je trening, odnosno startna pozicija. Isto bi bilo da sam ja poveo trku, potpuno sam ubeđen. Muški smo se trkali, a neko mora da pobedi, stvar je jasna. Činjenica je da mi je dolazak u šikanu bio nepregledan, pa je Mikica tu dobijao malo prednost, u drugom delu staze to sam anulirao, ali je to bilo sve, – rekao je Andrej Kulundžić.

--------------------------------------------------------------------------

Nezvanični rezultati OŠS

Klasa 1: 1. N. Stojić, 2. M. Pavličević, 3. M. Borovčanin
Klasa 2: 1. D. Borković, 2. Z. Jovanović, 3. N. Todorović
Klasa 3: 1. Ž. Terzić, 2. D. Stojković, 3. N. Milovanović
Klasa 4: 1. R. Đurić, 2. D. Stojković, 3. Z. Jovanović
Klasa 5: 1. D. Simić, 2. M. Nikolić, 3. N. Atanacković
Klasa 6: 1. M. Vesnić, 2. A. Kulundžić, 3. M. Asanović

V. Š.

[objavljeno: 18.06.2007.]

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.