Izvor: RTV Pink, 24.Jul.2008, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veslači bez medalje

. . . Srpski veslači prekinuli su dugogodišnju tradiciju osvajanja medalja na svetskim prvenstvima i sa šampionata koji je održan u Brandenburgu u Nemačkoj vraćaju se bez ijednog odličja.

Nastavak na RTV Pink...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.