Izvor: B92, 07.Avg.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Veron i Kol prešli u Čelsi
Argentinac Huan Sebastijan Veron novi je član Čelsija.
28-godišnji fudbaler prošao je lekarske preglede u Londonu i potpisao četvorogodišnji ugovor. Zvanično predsatvljanje Verona ( i Džo Kola) biće obavljeno u četvrtak u popodnevnim časovima u prostorijama kluba na "Stenford Bridžu".
Pošto su oba igrača potpisala na vreme, trener Ranijeri moći će da ih uvrsti u sasatv koji će naredne nedelje igrati utakmicu 3.kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Žiline.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Prilikom potpisivanja ugovora Veron ( mali madjioničar, kako ga nazivaju u Argentini) nije propustio priliku da "zakači" menadžera Fergusona:
"Ferguson mi je verovao kada sam stigao u klub. Medjutim, kako je vreme odmicalo mislim da se nismo najbolje sporazumevali i kada je forsirao neke druge igrače. Ja nisam imao nameru da napuštam Mančester" rekao je Veron.












