Verner se opet obrukao, ali ipak doneo LŠ brejk Čelsiju VIDEO

Izvor: B92, 24.Apr.2021, 20:23

Verner se opet obrukao, ali ipak doneo "LŠ brejk" Čelsiju VIDEO

Fudbaleri Čelsija savladali su na gostovanju Vest Hem minimalnim rezultatom 1:0 u 33. kolu Premijer lige.

Pobedu "plavcima" u gradskom derbiju doneo je Timo Verner u 43. minutu.

Izabranici Tomasa Tuhela su ostvarili važan trijumf u borbi za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Čelsi sada ima tri boda više upravo od "čekićara", četiri od Liverpula, pet od Totenhema, a šest od Evertona.

Tako je zapravo poništen kiks iz prethodnog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kola na Stamford bridžu sa Brajtonom, kada je bilo 0:0.

Verner je gol u 43. minutu postigao posle dobre tranzicije i dodavanja Čilvela sa boka.

Mogao je Čelsi do još nekog pogotka, a Verner je bio taj koji je propustio stopostotnu šansu u 55. minutu nakon odbitka.

Vest Hem je meč završio sa igračem manje, pošto je u finišu Balbuena dobio direktan crveni karton.

Čelsi u narednom kolu dočekuje Fulam, dok Vest Hem gostuje Barnliju.