Izvor: Press, 10.Avg.2014, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vermalen: Čast je nositi dres Barselone
"Svi fudbaleri sanjaju da dođu u Barselonu. Velika je čast nositi dres ovog kluba i ovo je odličan potez za mene, očekujem da napredujem jer ću trenirati sa najboljim igračima na svetu", rekao je Vermalen za Mundo Deportivo.
Vermalen je u subotu potpisao petogodišnji ugovor sa Barselonom, a pre Arsenala igrao je za holandski Ajaks.
"Druga je zemlja, jezik i trener. Neće biti lako, ali moram što pre da se prilagodim, jer onda će sve biti lakše. Igrao sam u Arsenalu >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << i ništa me novo ne očekuje ovde. Moramo da pobeđujemo i svestan sam pritiska sa kojima se ekipa suočava", dodao je Vermalen.
On je za selekciju Belgije odigrao 47 mečeva i dao jedan gol.






