Verder u nadoknadi razočarao Mašovića

Izvor: B92, 14.Jan.2024, 18:33

Fudbaleri Bohuma remizirali su na svom terenu sa Verderom (1:1), u utakmici 17. kola Bundeslige.

Vodeći gol za domaće postigao je Patrik Osterhage u 64. minutu susreta na vrlo efektan način, da bi bod gostima iz Bremena doneo Niklas Štark u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Čitav susret na terenu u redovima pobedničkog tima proveo je naš Erhan Mašović.

Na drugoj strani nije bilo Miloša Veljkovića, koji je meč propustio zbog povrede prepona.
Nije bilo baš mnogo šansi na ovoj utakmici, a praktično jedinu u prvom delu propustio je Mateus Bero.

Nakon gola Osterhagea, Verder je probao da uzvrati preko Mičela Vajzera, ali ovaj nije bio precizan, kao ni Mihael Ceterer na drugoj strani.

Delovalo je da je poslednju šansu da nešto promeni imao David Kovnacki u 88. minutu, kada je šutirao glavom posle kornera pored gola.

Nije odustajao Verder i u sudijskoj nadoknadi u junaka je izrastao Štark, čiji je udarac od prečke završio u mreži.

Bohum je 14. na tabeli sa 17 bodova, koliko ima i Verder, čija je gol-razlika nešto bolja.