Venger veruje u uspeh Engleza

Izvor: B92, 10.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Venger veruje u uspeh Engleza



Menadžer Arsenala Arsen Venger veruje da će tim iz Engleske osvojiti ove godine Ligu šampiona. Njegov tim je eliminisan iz daljeg takmičenja, ali je siguran da će Mančester Junajted, Čelsi ili Liverpul stići do prestižnog trofeja u maju u Atini.

Mančester igra protiv Rome, Liverpul sa PSV Ajndhovenom, a Čelsi sa Valensijom.

"Čini se da u ovom trenutku nema dominantne ekipe u Evropi, ali isto tako nema ni timova koji lako mogu da se pobede. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Siguran sam da će Englezi na kraju slaviti. Svi timovi protivnici Engleza igraju defanzivni fudbal i sigurno će u prvom meču biti zadovoljni sa rezultatom 0:0. Cilj za ostrvske ekipe je da pokušaju da postignu gol na strani, pa da protivnika dotuku na svom terenu", rekao je Venger.

Arsenal je prošle godine stigao do finala Lige šampiona, gde je izgubio od Barselone.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.