Izvor: B92, 20.Nov.2002, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Velšani bez greške - Azerbejdžan - Vels 0:2

Fudbalska reprezentacija Velsa u sredu je pobedila u gostima ekipu Azerbejdžana 2:0, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2004. godine.

Pred oko 15.000 navijača u Bakuu, prvi gol za goste postigao je Gari Spid u 10, a drugi Džon Hartson u 68. minutu.

U grupi 9 sa Azerbejdžanom i Velsom su još selekcije Jugoslavije, Italije i Finske.

Posle večerašnje utakmice, Vels je i dalje prvi na tabeli Grupe 9, sa maksimalnih devet bodova iz tri utakmice. Druga >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Jugoslavija sa utakmicom manje od svih ostalih reprezentacija u grupi.

Jugoslavija je do sada odigrala dve utakmice, protiv Italije u gostima (1:1) i protiv Finske kao domaćin (2:0), i iz tih utakmica ima četiri boda.

Narednu utakmicu u kvalifikacijama za EP, Jugoslavija igra u 12. februara 2003. godine, kada će ugostiti Azerbejdžan.

Trenutna tabela:

Vels 3 3 0 0 6 1 9
Jugoslavija 2 1 1 0 3 1 4
Italija 3 1 1 1 4 3 4
Finska 3 1 0 2 3 4 3
Azerbejdžan 3 0 0 3 0 7 0

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.