Izvor: Press, 02.Feb.2015, 11:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Velja se opet zakitio

Srpski plivač posle srebra osvojio i bronzanu medalju na mitingu u Luksemburgu.
Velimir Stjepanović je ostvario odlične rezultate na prvom mitingu u 2015. godini.

Posle srebrne medalje na 200 metara slobodno, okitio se i bronzom u finalu trke na 400 metara slobodnim stilom na mitingu u Luksemburgu.
On je trku završio u vremenu 3:56,85 minuta, zlatna medalja pripala je Špancu Miguelu >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Duranu, koji je zabeležio rezultat 3:53,32 minuta, dok je srebro 100 metara pre kraja trke Stjepanoviću preoteo Nemac Jakob Hajdtman (3:54,65).

Stjepanoviću je za "dlaku" izmakla i treća medalja. On je na trci 100 metara slobodno zauzeo četvrto mesto, sa vremenom 50,94 sekunde, dok je Danac Magnus Vesterman osvojio bronzu sa samo tri stotinke boljim rezultatom (50,91). U toj trci trijumfovao je Nemac Pol Biderman (50,03), dok je srebro osvojio Mohamed Sami iz Egipta (50,51).
Ivan Lenđer plivao je u Luksemburgu dva B finala. U trci na 100 metara slobodno zauzeo je šestu poziciju (52,40), dok je na 100 metara delfin osvojio deseto mesto (56,24).

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.