Veliki preokret Olimpije u Širokom

Izvor: Press, 11.Dec.2012, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olimpija je u poslednjoj četvrtini gubila 53:68, ali je u poslednjih osam minuta zaigrala odlično u odbrani i počela da pogađa i na kraju došla do velikog preokreta.
Ljubljanska ekipa popela se sada na sedmo mesto, sa pobedom manje od grupe od četiri tima, dok je Široki ostao na 12. mestu.
Prva je Igokea sa 10 pobeda, a drugi Partizan sa devet.

Izvor: B92, 11.Dec.2012

Košarkaši ljubljanske Olimpije savladali su Široki sa 83:80 (17:17, 24:22, 9:27, 33:14), u poslednjoj utakmici 12. kola regionalne Jadranske lige...Olimpija je ostvarila šestu pobedu u dosadašnjem delu takmičenja, dok je Široki pretrpeo osmi poraz...U 12. kolu Partizan i Radnički su ostvarili...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.