Velike mere obezbeđenja u Podgorici

Izvor: B92, 26.Mar.2013, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Velike mere obezbeđenja u Podgorici

Fudbalski savez i Uprava policije Crne Gore preduzeli su sveobuhvatne mere, kako bi utakmica između Crne Gore i Engleske prošla bezbedno.

Fudbalski savez pozvao je navijače na korektno ponašanje, a policija je saopštila da će na stadionu biti zabranjeno unošenje hrane i pića. Crnogorskoj policiji će u obezbeđivanju utakmice pomagati i desetak engleskih policajaca.

Kapije stadiona pod Goricom biće >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << otvorene u 18 sati, tri sata pre početka meča, za koji u Podgorici vlada euforično interesovanje.

Crnogorska reprezentacija je ranije dva puta igrala nerešeno sa Engleskom. Ako bi Crnogorci pobedili, to bi, kako se priča u Podgorici, „bila fantazija“, ali time ne bi bile završene kvalifikacije te ekipe za Svetsko prventsvo u Brazilu.

Engleske fudbalere će u Podgorici bodriti oko 1.300 navijača iz Velike Britanije.

Za praćenje utakmice Crna Gora – Engleska akreditovano je oko 160 novinara, televizijskih snimatelja i fotoreportera.

Crna Gora je prva na tabeli kvalifikacione Grupe H sa 13 bodova iz pet utakmica, koliko je odigrala i Engleska, ali je sakupila dva boda manje. Ukrajina i Poljska su na trećem i četvrtom mestu sa po pet bodova iz četiri utakmice, pretposlednja Moldavija osvojila je četiri boda iz pet utakmica, dok je San Marino poslednji bez bodova.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Hajduk - Partizan za 400 dinara

Izvor: Mondo, 26.Mar.2013

Uprava kulskog Hajduka odredila da cene ulaznica za sve tribine stadiona budu po 400 dinara. Igra se u nedelju. Karte se mogu kupiti samo u Kuli na dan meča...Utakmica 20. kola Jelen Superlige Hajduk - Partizam biće odigrana u nedelju u Kuli, od 15 časova...Uprava Hajduka je saopštila da ulaz na...

Nastavak na Mondo...

Opšta tuča između navijača Crne Gore! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 27.Mar.2013, 02:30

Još uvek nema podataka o povređenim ili privedenim licima sa stadiona u Podgorici gde se igrala utakmica između Crne Gore i Engleske

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.