Velika prednost za Zvezdu pred revanš sa Čukaričkim

Izvor: Beta, 26.Apr.2017, 18:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Čukarički na Banovom brdu sa 4:1, u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Srbije.Revanš će se igrati 10. maja na stadionu "Rajko Mitić".Strelci za crveno-bele bili su Damjan Le Talek u 12, Ričmond Boaći u 19. i 39. minutu, dok je Djordje Djurić dao autogol u 33. Pogodak za Čukarički u 41. je postigao Saša Jovanović.Zvezda je bila bolja, posebno u prvom poluvremenu, u kom je lako nalazila rešenja pred golom domaćina. Čukarički je uprkos lošoj igri dao gol, kada je iskoristio nepažnju odbrambenih igrača Zvezde nedugo posle četvrtog gola gostiju.Čukarički je u drugom poluvremenu imao ...