Izvor: N1 televizija, 15.Sep.2016, 16:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Veličković: Nisam navikao da gubim!
Stigao je prošle sezone da pomogne. Pomogao je.
Partizan je stigao do finala u domaćem šampionatu i do finala u Kupu Koraća, ali ostao je bez trofeja. Posle duela sa Zvezdom u finalu plej-ofa delovao je slomljeno i utučeno....
„Nisam navikao da gubim....“ rekao je tada Veličković.
Nekoliko meseci kasnije, Novica je ponovo u Partizanu. Odmah je poručio:
„Dobro pamtim sve“
Partizan čeka učešće u ABA ligi, FIBA Ligi šampiona, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << domaćem šampionatu i Kupu Koraća.
„Ja znam dobro šta znači nositi dres Partizana. Ako ne verujemo u sebe, niko neće verovati u nas. Imali smo podršku navijača prošle sezone, imaćemo i ove. Moramo da vratimo Partizan na mesto gde treba da bude. Da ne verujem u to, budite sigurno da ne bih parafirao ugovor“.
Početak sezone se bliži. Novica je u crno-belom dresu, navijači spremni. Zvezda je favorit, ali...














