Veličković: Nisam navikao da gubim!

Izvor: N1 televizija, 15.Sep.2016, 16:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veličković: Nisam navikao da gubim!

Stigao je prošle sezone da pomogne. Pomogao je.

Partizan je stigao do finala u domaćem šampionatu i do finala u Kupu Koraća, ali ostao je bez trofeja. Posle duela sa Zvezdom u finalu plej-ofa delovao je slomljeno i utučeno....

„Nisam navikao da gubim....“ rekao je tada Veličković.

Nekoliko meseci kasnije, Novica je ponovo u Partizanu. Odmah je poručio:

„Dobro pamtim sve“

Partizan čeka učešće u ABA ligi, FIBA Ligi šampiona, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << domaćem šampionatu i Kupu Koraća.

„Ja znam dobro šta znači nositi dres Partizana. Ako ne verujemo u sebe, niko neće verovati u nas. Imali smo podršku navijača prošle sezone, imaćemo i ove. Moramo da vratimo Partizan na mesto gde treba da bude. Da ne verujem u to, budite sigurno da ne bih parafirao ugovor“.

Početak sezone se bliži. Novica je u crno-belom dresu, navijači spremni. Zvezda je favorit, ali...

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.