Izvor: RTS, 08.Maj.2012, 13:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Večiti" podmlađuju reprezentaciju
Tošić, Lazović, Maksimović, Mijailović, Bajković, Tomić i Lazar Marković, ovi igrači uskoro će dobiti šansu da debituju u nacionalnom timu. Kako prenose domaći mediji, fudbaleri koji nastupaju za „večite rivale" prvi su na spisku Siniše Mihajlovića za naredne prijateljske mečeve.
Siniša Mihajlović će do 15. maja i zvanično postati selektor Srbije, a kako je sam priznao, selektorskim poslom počeo je da se bavi još pre dva meseca.
Kako prenose >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << domaći mediji, budući selektor Srbije spreman je da napravi radikalne rezove u nacionalnom timu, a za naredne pripremne mečeve daće šansu fudbalerima koji nastupaju za Zvezdu i Partizan.
Dres Srbije na narednim mečevima trebalo bi da zaduže: Duško Tošić, Darko Lazović, Nikola Maksimović, Filip Mladenović i Srđan Mijailović iz Crvene zvezde, kao i Lazar Marković i Nemanja Tomić iz Partizana. Osim njih, ovoj grupi mogao bi da se priključi i golman „crveno-belih" Boban Bajković.
Svi ovi igrači već su imali sastanak sa Sinišom Mihajlovićem gde im je predstavio deo planova nacionalnog tima.
Mihajlović će kandidate za reprezentaciju birati između 30 i 35 fudbalera koji će u narednom periodu imati šansu da impresioniraju budućeg selektora.







