Izvor: Vesti-online.com, 07.Sep.2015, 00:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Večiti" derbi: Adrenalin!
Koliko god je srpski fudbal u "kanalu", nema čoveka koji "večiti" derbi između Crvene zvezde i Partizana ne očekuje sa nestrpljenjem. Nije izuzetak ni mladi fudbaler crveno-belih Srđan Plavšić...
Klub iz Ljutice Bogdana iskoristio je pauzu u Super ligi uoči susreta sa "parnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << valjkom" odlučili da otputuju na mini-pripreme u Sloveniju.
- Prvo je bitno da se dobro spremimo, a o samoj utakmici ćemo više razmišljati kako se bude približavala. Verujem da će i ovde adrenalin proraditi, iako nismo u Beogradu, gde verujem da se već svi polako spremaju za tu utakmicu - rekao je Plavšić.
Lider nacionalnog šampionata je u subotu u prijateljskoj utakmici savladao slovenačkog prvoligaša golom Idana Vereda.
- Zadovoljan sam kako je sve prošlo, utakmica je usledila dan posle dolaska u Terme Čatež, ali to nam nije smetalo. Šteta što nismo iskoristili inicijativu u prvom poluvremenu i postigli gol ili dva, sigurno smo igrom to zaslužili, ali ne brinem, ako ovako nastavimo ući će kad treba. Bitno je da stvaramo prilike i igramo onako kako trener od nas traži - poručuje Plavšić.
On je dodao da je pravi potez to što je ekipa u pauzi prvenstva došla da se spremi u Sloveniji.
- Prvi put sam ovde i prezadovoljan sam svim uslovima - zaključio je krilni fidbaler.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Nastavak na Vesti-online.com...







