Veče jubileja na Etihadu – Siti upalio mašinu i približio se Junajtedu

Izvor: B92, 17.Jan.2021, 23:11

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Kristal Palas 4:0 (1:0) u 19. kolu Premijer lige.

Ekipa Pepa Gvardiole uhvatila je pravi kolosek i nezadrživo gazi ka vrhu, od koga je na samo dva boda i to uz meč manje u odnosu na gradskog rivala i lider Junajteda.

Blistavo veče na Etihadu zapečaćeno je prvim golovima Džona Stonsa, dva puta, kao i jednog Ilkaja Gundogana i Rahima Sterlinga.

A prvo je na scenu stupio maestralni dirigent igre "građana" Kevin de >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Brujne.

Spoljnom je poslao "kiflu" za Stonsa i upisao čak 100. asistenciju u dresu Sitija, a snažnom defanzivu doneo prvenac u karijeri.

Stons je vrhunsku partiju upotpunio novim golom posle kornera, samo neko minuta nakon što je Gundogan poslao "raketu" u gol gostiju iz Londona.

Šlag na tortu je stavio Rahim Sterling "lepoticom" iz slobodnog udarca za konačnih 4:0.

Za Sitijev uspon, a timu Luke Milivojevića, koji je igrao do 68. minuta, nove brige.
Pogledaj vesti o: Manchester United