Veber demantovao transfer u Reno

Izvor: B92, 14.Avg.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veber demantovao transfer u Reno



Vozač Vilijams BMW-a Mark Veber demantovao je glasine u pojedinim medijima da će na kraju tekuće sezone preći u ekipu Renoa.

28-godišnji Australijanac potvrdio je da želi da produži ugovor sa britanskim timom koji ove sezone ima mnogo problema.

Ono što bi mogla da bude otežavajuća okolnost za Vebera i šefa Frenka Vilijamsa je, da je već sada izvesno da ekipu očekuju još teži dani.

Nemački BMW kupio je ekipu Zaubera i "izlazi" iz veze >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa Vilijamsom. To praktično znači da će jedan od najuticajnijih timova u F1 ostati bez motora ali i značajne finansijske injekcije:

" I pored svega što se dogadja ja sam 100 posto iza svog tima. Nismo tamo gde želimo ali se naam boljim danima" izjavio je Veber.

Vilijams još uvek nema ugovor sa proizvodjačem motora za 2006. ali se nagadja da će to biti Kosvort.

Mark Veber bi navodno trebalo da zameni Djankarla Fizikelu koji ima slabu sezonu i u potpunoj je senci Fernanda Alonsa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.