Izvor: N1 televizija, 29.Avg.2018, 21:08

Vavrinka dopustio set Umberu, Raonić silovit

Stan Vavrinka je u drugom kolu US Opena savladao Iga Umbera rezultatom 3:1, po setovima 7:6, 4:6, 6:3 i 7:5. Miloš Raonić je u tri seta dobio Žila Simona, po setovima je bilo 6:3, 6:4 i 6:4.

U prvom setu duela Vavrinke i Umbera nije bilo brejkova, a jedino je Francuz pri rezultatu 2:1 imao dve brejk prilike. U taj brejku je bilo takođe prilično izjednačeno da bi Sten uspeo da pri prvoj set lopti napravi mini brejk i povede 1:0. U drugom setu je Švajcarac oduzeo servis protivniku, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << ali nije sačuvao tu prednost pa je Umber pred kraj seta napravio još jedan brejk i dobio je taj deo meča 6:4.

U trećem setu Vavrinka odmah gubi servis, ali odmah i vraća brejk da bi pri narednom servisu protivnika opet oduzeo servis Umberu. Tu prednost Sten je držao do kraja i dobio je set 6:3. U poslednjem setu se opet desilo da dugo nije bilo brejkova sve do pred kraj. Vavrinka je taman napravio brejk za 5:4 i servirao je za trijumf ali je izgubio servis. Ipak opet je napravio brejk i sličnu grešku nije ponovio te je dobio set 7:5.

Naredni Vavrinkin rival je Miloš Raonić koji nije imao problema protiv Žila Simona.

U prvom setu Raonić je odmah oduzeo servis Francuzu i tu prednost je držao do kraja. U drugom setu mu je trebalo nešto više vremena da dođe do prednosti brejka, ali je u sedmom gemu oduzeo servis rivalu. U poslednjem setu se desila slična situacija kao i u prvom kada je u početku napravljen brejk i to je Raonić držao do kraja.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.