Valensija se provukla protiv Hetafea – Duro pogodio u metu VIDEO

Izvor: B92, 09.Mar.2024, 17:06

Valensija se "provukla" protiv Hetafea – Duro pogodio u metu VIDEO

Fudbaleri Valensije su savladali Hetafe na domaćem terenu, rezultatom 1:0, u okviru 28. kola LaLige.

"Slepi miševi" su do pobede došli u prvom poluvremenu, a jedini pogodak postigao je Ugo Duro.

Valensija se trenutno nalazi na osmom mestu španskog šampionata sa 40 bodova, dok je Hetafe 11. sa 35 poena.

Posle nešto mirnijeg početka meča, prvu šansu je imala Valensija u 16. minutu. Pokušao je Serhi Kanos, ali je pogodio prečku.

Sve >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do 40. minuta, nije bilo ozbiljnijih šansi na obe strane, a onda je Kanos uspeo da proigra Uga Dura, koji je rutinski pogodio za 1:0.

Valensija je sa golom prednosti otišla na pauzu.

U drugom poluvremenu, videli smo bolji Hetafe, napadali su gosti, ali nisu uspeli da dođu do pogotka.

Haime Mata je imao šasu u 47. minutu, pokušao je odmah srpski reprezentativac Nemanja Maksimović, ali ni on nije uspeo da pogodi.

Do kraja meča, najbolju šansu je imao Gaston Alvarez u 86. minutu, ali je golman Valensije Mamardašvili još jednom izašao kao pobednik.

Valensija u nastavku takmičenja gostuje Viljarealu, dok Hetafe dočekuje Đironu.