Valensija remizirala sa Viljarealom

Izvor: B92, 03.Maj.2023, 21:27

Fudbaleri Valensije i Viljareala odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 33. kola Primere.

Prvo poluvreme je prošlo bez golova, ali je zato obilovalo žutim kartonima.

Glavni sudija Hesus Hil Mansano ih je podelio čak pet, od toga četiri su biliza fudbalere Valensije.

Prvi gol na meču smo videli u 62. minutu kada je Nikolas Džekson doveo Viljareal u vođstvo.

Samo deset minuta kasnije Valensija je stigla do izjednačenja koje je "slepim miševima" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << doneo Lino.

Valensija posle ovog remija je ostala na 17. mestu sa 34 boda i utakmicom više u odnosu na Espanjol, Hetafe, koji su joj glavni konkurenti u borbi za opstanak.

Sa druge strane Viljareal je na petom mestu sa 54 boda .

U sledećem kolu Valensija će gostovati ekipi Selte, dok Viljareal će na svom terenu igrati protiv Atletik Bilbaa.