Valensija dva puta vodila, ali nije pobedila

Izvor: B92, 23.Sep.2023, 23:10

Almerija i Valensija su podelili bodove na utakmici šestog kola La lige.

Konačan rezultat meča je bio 2:2, iako je Valensija dva puta imala prednost na meču, tako da je prvi put remizirala od početka sezone.

Prvi put su poveli u 14. minutu golom Dijega Lopesa i tim rezultatom se završilo prvo poluvreme.

Almerija je do izjednačenja došla u 59. minutu posle gola Aribasa.

Samo pet minuta kasnije je Valensija ponovo povela i to preko Havija Gere, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a za pet minuta je Almerija došla do novog izjednačenja i to je strelac opet bio Serhio Aribas.

To je bio konačan rezultat meča, koji odgovara i jednim i drugima.

Velensija je tako posle velike pobede protiv Atletiko Madrida sada ponovo došla do bodova, ne sva tri, ali je za Valensiju i ovaj jedan veoma vredan. "Slepi miševi" su posle ovog remija na petom mestu sa deset bodova, dok Almerija je osvojila svoj prvi bod u ovoj sezoni.

U sledećem kolu Valensija će za četiri dana dočekati Real Sosijedad, a Almerija će igrati mali lokalni derbi, jer će gostovati Sevilji.