Izvor: HotSport.rs, 21.Apr.2024, 22:56

VOŽDOVAC ŠOKIRAO NOVI PAZAR: Zmajevi minimalcem pobegli iz opasne zone!

Velika pobeda za Beograđane U nastavku borbe u plej-autu fudbalske Superlige Srbije, Voždovac je slavio u gostima protiv Novog Pazara rezultatom 1:0, dok je Radnički u Nišu takođe ostvario pobedu istim rezultatom nad Radnikom iz Surdulice. Voždovac je do trijumfa stigao golom Flemingsa u 56. minutu, prekidajući niz od čak 11 utakmica bez pobede u ... Read more
The post VOŽDOVAC ŠOKIRAO NOVI PAZAR: Zmajevi minimalcem pobegli iz opasne zone! appeared first on Sportske vesti - HotSport....