(VIDEO) ŠOU NA TRENINGU: Marković, Baloteli i doktor za slobodnjake

Izvor: Kurir, 03.Apr.2015, 13:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) ŠOU NA TRENINGU: Marković, Baloteli i doktor za slobodnjake

Bas van Velzen bio je gost trening centra "redsa" i zajedno sa prvotimcima tima sa Enflida izvodio slobodne udarce

Fudbaleri Liverpula Lazar Marković, Mario Baloteli, Fabio Borini i Riki Lambert nadmetali su se sa zvezdom Jutjuba u izvođenju slobodnjaka. Bas van Velzen bio je gost trening centra "redsa" i zajedno sa prvotimcima tima sa Enflida izvodio slobodne udarce.

Zadatak je bio najpre pogoditi bliži, a zatim i dalji ugao gola sa dvadesetak >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << metra, a ovaj događaj posebno je bio zabavan Mariju Baloteliju i srpskom reprezentativcu.

Na samom kraju, Holanđanin je dobro nasmejao sve prisutne pokazavši natpis na majci ispod trenerke.

"Jako sam bio nervozan jer nikada nisam radio ništa ovako veliko. Kada su postavili sve kamere igrači su stigli na trening, a kada smo rekli da bismo trebali da snimamo oko sat vremena Baloteli je rekao – samo 10 minuta (smeh). On je u stvari jako dobar momak, kada smo stajali sa strane između pokušaja pokušao je da mi proturi loptu kroz noge, baš smo se dobro zabavljali. Uspeo je u nameri dva puta, ali sam mu i ja uzvratio", rekao je oduševljeni Van Velzen.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.