(VIDEO) Real osvojio samo bod, gol Bejla na debiju

Izvor: Press, 15.Sep.2013, 01:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Meč je loše počeo po Madriđane, jer je Viljareal poveo u 21. minutu golom Canija.

Tada je na scenu stupio Bejl koji je u 38. minutu doneo izjednačenje i već na prvom meču počeo da otplaćuje 100 miliona evra koliko je Real platio Totenhemu za njegov transfer.

Do potpunog preokreta Real je došao golom doskorašnjeg najskupljeg igrača na svetu Kristijana Ronalda u 64. minutu, ali je bod "žutoj podmornici" osigurao Ðovani dos Santos pet >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << minuta kasnije.

Mladi srpski fudbaler Aleksandar Pantić nije bio u protokolu ekipe Viljareala.

Rezultati i strelci u četvrtom kolu:

Atletiko Madrid - Almerija 4:2 (Vilja 16, Košta 35. penal, Tijago 64, Garsija 67 - Rodri 40, Vidal 90)
Levante - Real Sosijedad 0:0
Barselona - Sevilja 3:2 (Alveš 36, Mesi 75, Sančez 90+3 - Rakitić 80, Koke 88)
Viljareal - Real Madrid 2:2 (Cani 21, Dos Santos 70 - Bejl 38, Ronaldo 64)