(VIDEO) PIKE PLJUNUO BIVŠEG PREDSEDNIKA BARSE

Izvor: Kurir, 15.Jul.2010, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) PIKE PLJUNUO BIVŠEG PREDSEDNIKA BARSE

Neki španski reprezentativci su preterali na proslavi titule svetskog prvaka posle povratka u domovinu, posebno Žerar Pike. On je bez sumnje odličan fudbaler, ali se izgleda van terena ne snalazi baš najbolje.

Pike je pljunuo bivšeg predsednika Valensije!

>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<

Na autobusu koji je vozio svetske šampione ulicama Madrida događalo se svašta. Sada je u javnost procurio nekulturan čin igrača Barselone.

Na video-snimku se jasno vidi kako se Fabregas i Pike nešto došaptavaju, a posle toga je štoper "furije" jednostavno pljunuo Pedra Kortesa, sada člana stručnog štaba reprezentacije, a od 1997. do 2001. i predsednika Valensije.

Posle takvog nekulturnog poteza veseli i pripiti dvojac nastavio je da se smeje, a Kortes nije mogao da poveruje da se tako ponašaju španski reprezentativci.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.