Izvor: UživoFudbal.com, 09.Mar.2015, 00:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Minimalan poraz Real Madrida od Atletik Bilbaa u 26. kolu Primere, iskoristili su fudbaleri Barselone koji su pred više od 87 hiljada gledalaca na Nou Kampu savladali Rajo Valjekano sa 6:1. Na poluvreme je Barsa otišla samo sa golom prednosti koji je postigao Suarez već u 5. minutu meča. U nastavku je usledio prvo pogodak Pikea, a onda je fudbaler Valjekana Tito napravio penal i dobio drugi žuti karton što je doprinelo da na kraju domaći igrači >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << ubedljivo trijumfuju. Mesi je bio precizan sa bele tačke, a onda su usledila još dva njegova pogotka. Jedino što je pokvarilo trijumf  “Katalonaca“ je nesmotren start Dani Alvesa koji je skrivio penal i dobio direktan crveni karton koji je omogućio gostujućim fudbalerima da postignu počasni pogodak.  Sledeći meč Barselona igra u gostima protiv Eibara, a onda dočekuje Real Madrid u velikom derbiju.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.