(VIDEO) BELA TAČKA SREĆNA ZA KATALONCE: Mesi sa penala doneo pobedu Barseloni u 90. minutu

Izvor: Kurir, 20.Feb.2017, 00:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Barsa je povela već u četvrtom minutu, kada je Luis Suares sa leve strane proigrao Lionela Mesija u šesnaestercu, a on je samo podmetnuo nogu za 1:0 Leganes je izjednačio u 71 golom Unaija Lopesa

Penal je dosuđen u 90 minutu zbog prekršaja nad Nejmarom u šesnaestercu gostiju, a siguran izvođač bio je Mesi

Barselona je tako sačuvala drugo mesto i ima bod manje od vodećeg Real Madrida, koji ima dve utakmice manje Leganes je 17, sa 18 bodova, dva više od timova iz opasne zone

Autor: Agencija BETA