VELIKA ČISTKA U SITIJU: Gvardiola OTPISUJE PETORICU!

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Jan.2023, 10:31

VELIKA ČISTKA U SITIJU: Gvardiola OTPISUJE PETORICU!

Rekonstrukcija u Mančesteru...

Mančester siti polako pravi čistku u igračkom kadru. Posle Žoaa Kansela na izlaznim vratima su još četvorica bitnih fudbalera.

Još jedan Portugalac je nezadovoljan kod Pepa Gvardiole – Bernardo Silva. Sve manje minuta dobija na terenu, zbog čega bi poslednjeg dana ovog prelaznog roka mogao da napusti Etihad.

Britanski mediji pišu da je Silva u grupi petorice fudbalera koji bi mogli da odu iz Sitija, a među njima je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Kanselo koji završava prelazak u minhenski Bajern po principu pozajmice, s pravom otkupa za 70 miliona evra nakon što se sukobio sa Gvardiolom.

Princip je isti poput Kanselovog – pozajmica, pa otkup ugovora, ali mnogo više nego njegov zemljak s ozbirom na to da se Silva procenjuje na bar 100 miliona evra.

Siti nema ništa protiv da ostane bez Silve, ali želi novac u celosti, a ne da ga pusti na pozajmicu sa pravom otkupa... Ono što je zanimljivo je da Barselona nije jedina, već da sve prate Real Madrid i Pari Sen Žermen.

Za Vokera se interesuje Fenarbahče, Gundoganu ugovor ističe na kraju sezone i nema nameru da ga produži, spominjao se najviše baš Bajern, dok bi Laport mogao nazad u Španiju.

Izgleda da se sprema rekonstrukcija u Sitiju...

Sponzor vesti Premijer lige – sportska kladionica Meridian

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda kanadska teniserka Eženi Bušar

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

Posle Kansela, Gvardiola gubi još jednog igrača

Izvor: B92, 31.Jan.2023

Od strane portugalskog novinara Pedra Almeide stiže vest da bi posle Žoaa Kansela, ekipu Mančester sitija želi da napusti i Bernardo Silva.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.