VAR intervenisao, tragikomedija u La Ligi, ali sve je čisto! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2020, 22:55

Kakav pogrešan potez!

Betis je ugostio Eibar, a gosti su imali lepu priliku da na poluvremenu imaju prednost od 1:0.

Jednu neverovatnu situaciju videli smo u 34. minutu, kada je VAR poništio gol Eibara zbog nedozvoljene pozicije.

Za sve je kriv Takaši Inui, koji je nepotrebno šutnuo loptu na gol liniji i ispostavilo se da nije smeo, jer se aktivirao iz ofsajd pozicije.

Lopta je svakako ulazila u gol, sve je bilo gotovo, ali je Inui zaboravio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da bi VAR mogao da proveri i poništi pogodak.

To se upravo i dogodilo, društvene mreže su se upalile, ali, sve je čisto, ovo je samo nesmotrenost igrača Eibara, koji je nepotrebno šutirao sa gol linije da "overi" već siguran pogodak, a ustvari ga poništio...

Ovu tragikomičnu situaciju pogledajte OVDE.