Izvor: Blic, 04.Maj.2002, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uzećemo titulu Budućnosti
Uzećemo titulu Budućnosti
BEOGRAD - Partizan ICN je lakše nego što se očekivalo došao do prvog pehara u ovoj sezoni. U finalnoj utakmici kupa Jugoslavije, u Podgorici, najviše zahvaljujući sjajnim partijama Miloša Vujanića i Jove Stanojevića, crno-beli su pobedili favorizovanu Budućnost.
- Osećam se sjajno već nekoliko dana. Zaista je lepo kada Budućnost pobedite na njihovom parketu. Nije bilo lako kako je možda to izgledalo - priseća se Vujanić.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Miloš Vujanić se već oprobao u reprezentativnom dresu. Konkurencija pred Svetsko prvenstvo je velika, a talentovani plejmejker kaže:
- Ne krijem, mislim o Indijanopolisu. Poslednju reč, ipak, daće selektor Svetislav Pešić. Učiniću sve da pružim još bolje partije i osvajim titulu sa Partizanom. Bila bi velika stvar i za nas i za klub kada bi u Ameriku putovali Petrović, Stanojević, Šćepanović, Vujanić...
Uskoro će plej-of?
- Najvažnije je da smo razbili famu oko nepobedivosti Podgoričana na njihovom parketu. Ako smo trijumfovali jednom, možemo i ponovo. U prvoj rundi plej - ofa očekuje vas Crvena zvezda?
- Nije lako kada igrate protiv bivšeg kluba, pogotovu ako se radi o duelu 'večitih' rivala. Nisam se nadao da ćemo snage odmeriti već na startu doigravanja za titulu. Igramo na istom parketu i tu maltene nema domaćina. Favoriti smo, ali to u ovim duelima ne znači mnogo. Videlo se to i nedavno kada smo izgubili od Crvene zvezde u prvenstvu. Učinićemo sve da ih eliminišemo. Motivisani smo sjajno posle pobede u Podgorici. Jedva čekam da meč počne, da čujem huk navijača, koji će biti adrenalin. Od koga preti opasnost?
- Iz Zvezde poznajem dobro samo Ticu i Aleksića - zaključio je Vujanić. S. Đurić



