
Izvor: Sportske.net, 22.Nov.2020, 22:23
Uzbudljivo u Ljbljani, uzalud Igokei Volerova trojka
Cedevita Olimpija ipak uspela da osvoji bodove na svom parketu.
Zanimljivu borbu vodile su večeras ekipe Cedevita Olimpije i Igokee u ljubljanskim ''Stožicama'', gde je domaći tim savladao goste iz Laktaša sa 103-92, posle produžetka.
U regularnom toku rezultat je bio 87:87, a produžetak je gostima doneo Voler, trojkom na tri sekunde pre kraja regularnog toka meča.
Međutim, to je bilo sve što su gosti uspeli da urade u ovom meču, pošto je u dodatnih >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pet minuta Cedevita Olimpija dominirala na parketu i na kraju došla i do ubedljivog trijumfa.
Kendrik Peri je sa 27 poena i devet asistencija b io najbolji u pobedničkoj ekipi, Jaka Blažić je upisao 22, a Edo Murić 16 poena. U Igokei najefikasniji Voler sa 17 i Edin Atić sa 11 postignutih poena.
Cedevita Olimpija sada ima skor 5-1 posle šest odigranih mečeva, a Igokea 4-2.