Izvor: RTS, 15.Feb.2022, 00:05

Uzalud trud Baskijaca, Bilbao pao u goleadi na Majorci

Fudbaleri Majorke pobedili su Bilbao sa 3:2 u poslednjem meču 24. kola španske La Lige.
Sjajan meč odigrali su Majorka i Bilbao, a posle 90 i kusur minuta, domaćin je napustio teren visoko uzdignutih ruku.

Već posle pola sata igre Majorka je vodila sa 2:0 - prvo je Sevilja pogodio sa kreča u 22. minutu, a Anhel se upisao u strelce osam minuta kasnije.
Bilbao je, posle pauze, silovito krenuo u napad, što mu je donelo ekspresno izjednačenje.
Autogol Unaja Simona u 88. minutu presudio je da bodovi ostanu na Balearima.